جستجو:

بررسی فنی پکیج دیواری بوتان مدل CV424

بررسی فنی پکیج دیواری بوتان مدل CV424
نمای ظاهری:
نمای ظاهری این دستگاه کاملا شبیه دیگر ساخته های این سازنده می باشد به اضافه اینکه یک نمایشگر دیجیتال به آن اضافه گشته است که این باعث استفاده راحت تر از این دستگاه می شود. از نظر کیفیت بدنه مانند دیگر پکیج های بوتان از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است که به مرور زمان ظاهری زرد به خود نمی گیرد که این برای کسانی که پکیج دیواری را داخل منزل خود نصب می کنند بسیار مهم و تاثیر گذار است.
پکیج دیواری CV424پکیج دیواری بوتان CV424Sپکیج دیواری بوتان CV424S
                                     نمای ظاهری پکیج دیواری بوتان مدل CV424S
صفحه نمایش دیجیتال پکیج CV424
صفحه نمایش دیجیتال و کلید های عملکردی دستگاه
مشخصات فنی:
محفظه احتراق بسته: پکیج دیواری بوتان مدل CV424S یک دستگاه محفظه احتراق بسته و فن دار می باشد. به همین دلیل امکان نصب این دستگاه هم در بالکن ها و فضای باز هست هم در واحد های مسکونی با متراژ کم و یا دودکش ناقص. فن این دستگاه مجهز به سنسور می باشد که در صورت مسدود شدن آن یا خارج شدن دودکش با نمایش خطا دستگاه را قطع می کند

 نمایی از محفظه احتراق بسته پکیج دیواری CV424

                     نمایی از فن پکیج دیواری بوتان مدل CV424S
پمپ: در این دستگاه مانند دیگر پکیج های دیواری بوتان Grundfos مدل UPS015-50 می باشد که این پمپ توانایی سیرکوله 15 لیتر  آب در دقیقه را در ارتفاع حداکثر 5 متری دارا می باشد. بر روی بدنه این پمپ شیری قرار گرفته است که با آن سرویسکار می تواند دور پمپ را تعیین کند ، این ویژگی در جاهایی که دارای متراژ کم و در نتیجه طول گردش کمی می باشند بسیار در طول عمر پمپ دستگاه تاثیر می گذارد.
پمپ پکیج دیواری CV424S
           پمپ پکیج دیواری بوتان مدل CV424S
شیرگاز: در این دستگاه با برند sigma  می باشد که از نوع برقی جرقه زن می باشد و از نظر کیفیت در رده خوب طبقه بندی می شود
شیرگاز پکیج دیواری CV424S
                 شیرگاز پکیج دیواری بوتان مدل CV424S
شیر سه طرفه: دز این دستگاه ظاهرا ساخت تایلند می باشد و برند معروفی نمی باشد اما در تست به عمل آمده از آن پاسخگویی سریع و مناسبی دارد
فلومتر پکیج دیواری CV424
           فلومتر پکیج دیواری بوتان مدل CV424S
مبدل حرارتی: این پکیج دیواری جزو دستگاه های دو مبدل (بیوترمیک) می باشد که دارای یک مبدل اصلی و یک مبدل ثانویه می باشد. مبدل اصلی این دستگاه از جنس خشک می باشد که دارای 4 لوله  داخلی می باشد و مبدل ثانویه آن از جنس صفحه لوله ای می باشد.
مبدل حرارتی پکیج دیواری CV424
               مبدل حرارتی پکیج دیواری بوتان مدل CV424
مشعل: مشعل این دستگاه مانند دیگر مشعل های پکیج های دیواری بوتان ساخت خود شرکت بوتان بوده و دارای 12 ردیف مشعل که خروجی هر ردیف مشعل تقریبا  2Kw می باشد که در مجموع به خروجی 24KW که ظرفیت دستگاه ما می باشد می رسیم.
مشعل پکیج دیواری بوتان CV424
                  مشعل پکیج دیواری بوتان مدل CV424S
نتیجه گیری:
پکیج دیواری بوتان مدل CV424S با توجه به حضور تازه اش در بازار شاید هنوز امتحان خود را مثل سایر محصولات با کیفیت بوتان پس نداده باشد ، اما با توجه به طرح پایلوتی که برای این دستگاه صورت گرفته و نصب این دستگاه در چندین پروژه بزرگ در تهران می توان انتظار کارایی بی نقصی را از این دستگاه داشت. با توجه به قیمتی که برای این دستگاه با توجه به دو مبدل بودن و فن دار بودن و حتی نمایشکر دیجیتال آن در نظر گرفته شده است انتظار می رود این دستگاه عرصه را بر دیگر رقیبان بسیار تنگ کند و از فروش قابل توجهی برخوردار گردد. جالب آنکه این دستگاه با نمونه های مشابه خود حداقل 100 هزار تومان ارزان تر می باشد در حالی که داشتن خدمات پس از فروش دهی بوتان را نمی توان در نظر نداشت!


تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای فروشگاه اینترنتی دمانما محفوظ می باشد.
طراحی وب سایت و سئو توسط کاسپید