جستجو:

مقایسه هیدرولیک ست پکیج دیواری ( برنجی و پلیمری)

مقایسه هیدرولیک ست پکیج دیواری ( برنجی و پلیمری)
امروزه هریک از کارخانه های تولید پکیج دیواری در سراسر دنیا با توجهبه دسترسی به فن آوری های جدید و توان پیاده سازی آنها یکی از دو نوع هیدرولیک پلیمری یا برنجی را انتخاب می کنند که در ادامه ویژگی های هر یک از آنها آورده شده است.

هیدرولیک ست برنج:
برنج آلیاژی از ترکیب دو فلز مس و روی می باشد که نسبت مس و روی در این آلیاژ تعیین کننده نوع برنج و متفاوت بودن موارد استفاده از آن می باشد. آلیاژ برنج بر اساس تغییرات ترکیبی و رنگ ظاهری به برنج زرد ، برنج قرمز ، برنج قلع و برنج نیکلی(ورشو) تقسیم می شود.
در برخی از پکیج ها از جمله پکیج ایران رادیاتور از آلیاژ برنج  استفاده می شود که دارای مزایای زیر می باشد:
- محکم و ضربه پذیر با خاصیت چکش خواری
- مقاومت در برابر لکه دار شدن و اکسایش دیرتر


هبدرولیک ست  پلیمر(پلی آمید):
در دنیای صنعتی مدرن ، پلیمرها از جنس پلی آمید جایگاه ارزنده و رو به افزایش را به خود اختصاص داده اند. در صنایع پیشرفته کشورهای اروپایی به جای قطعات ریخته گری و برنجی از این پلیمرها استفاده می شود. نخستین استفاده از پلیمرها در دهه 40 در آمریکا و شوروی بود که برای ساخت هواپیما و تانک از پلیمر مورد استفاده قرار می گرفته است
در برخی از پکیج دیواری از جمله پکیج بوتان از آلیاژ پلیمری(پلی آمید) استفاده می شود که دارای مزایای زیر می باشد:
- استفاده در پکیج دیواری های اروپایی
- شناخته شدن به عنوان یکی از سخت ترین پلی مرهای مهندسی به دلیل الیاف شیشه ایمرجع خبر : دمانماتمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای فروشگاه اینترنتی دمانما محفوظ می باشد.
طراحی وب سایت و سئو توسط کاسپید