جستجو:

گارانتی کولر گازی پرتابل به چه صورت می باشد؟

گارانتی کولر گازی پرتابل به چه صورت می باشد؟
کولر گازی پرتابل گری دارای 2 سال ضمانت قطعات و 5 سال کمپرسور شرکت تهویه نیا می باشد.
کولر گازی پرتابل یک دستگاه قابل حمل است و به همین دلیل گارانتی آن به محل قرارگیری ربطی ندارد. معمولا کولر گازی پرتابل دارای 2 سال گارانتی قطعات و 5 سال کمپرسور می باشد که این در مورد کولر گازی پرتابل گری و کولر گازی پرتابل TCL صدق می کند.
با توجه به اینکه کولر گازی پرتابل نصب توسط سرویسکاران شرکت را ندارد و خریدار به راحتی می تواند با متصل کردن دستگاه به برق از آن استفاده کند گارانتی کولر گازی پرتابل از زمان فاکتور خرید دستگاه می باشد. شاید بتوان گفت یکی از دلایل استقبال چشمگیر از کولر گازی پرتابل همان نصب راحت و بی دردسر آن می باشد.
کولر گازی پرتابل به دلیل قابل حمل بودن معمولا در صورت نیاز به تعمیر شرکت های خدمات دهنده از مشتری می خواهند که با ارسال دستگاه کولر گازی پرتابل خود به دفتر شرکت از خدمات بهره مند شوند البته برخی از شرکت های خدمات دهنده نیز نیروهایی برای ارسال به محل مشتری دارند که این مورد شامل هزینه ایاب و ذهاب می شود.
در استفاده از کولر گازی پرتابل باید برخی موارد را رعایت کرد که در زیر به آن اشاره می نماییم:
1- برای اتصال کولر گازی به برق حتما از محافظ برق مناسب و قوی استفاده نمایید
2- لوله خروجی کولر گازی پرتابل را تا حد امکان کوتاه استفاده نمایید
3- از کولر گازی پرتابل در محیط های بزرگ استفاده نمایید چون این دستگاه ها برای فضای کوچک در نظر گرفته شده اند و در صورت استفاده برای متراژ های بزرگ به کمپرسور دستگاه فشاری مضاعف وارد می شود.
4- حتما هر ماه فیلتر های هوای کولر گازی پرتابل خود را شستشو داده و مجددا در جای خود قرار دهید

مرجع خبر : دمانماتمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای فروشگاه اینترنتی دمانما محفوظ می باشد.
طراحی وب سایت و سئو توسط کاسپید